V únoru jsem využila službu www.pujcka-do-vyplaty.com a musím říci, že mi obrazně řečeno zachránila krk. Naprosto jsem zapomněla na přítelovy narozeniny. Většinou všichni laškují, že muži důležitá data zapomínají a my ženy  je máme vždy v hlavě na minutu, tak to evidentně neplatí u všech.

Potřebovala jsem rychle dárek a neměla jsem na účtě ani 1 Kč.  V kapse pár zbylých stovek a výplata až za dva týdny v nedohlednu. S přítelem jsme si vždy kupovali větší dárky a tak jsem to opravdu nemohla odfláknout kravatou za 200 Kč. Když se dostanu pod tlak, jsem trošku nervózní zmatkářka, takže jsem se na to vrhla okamžitě s pocitem, že už teď je na vše pozdě.

Měla jsem štěstí ve dvou věcech – mému milému se dárky kupují velmi snadno. Klape nám to v tomto směru oběma. Průběžně během roku si občas nadhodíme , co by se nám líbilo, ale sami si jen tak něco nekoupíme. Plus on hodně sportuje, takže je vždy něco, čím mu rozšířit výbavu. Moc dobře jsem si pamatovala, jaké hodinky nedávno obdivoval. Byl to trošku risk, ale zavolala jsem do jednoho pražského obchodu, kde je prodávají. Měli je skladem a jedny mi dali stranou. Teď už „jen“ peníze.

V tento moment jsem vsadila na internet. Našla jsem si www.pujcka-do-vyplaty.com a přečetla několik pozitivních referencí. Odeslala jsem žádost o půjčku a během 60 minut jsem měla peníze na bankovním účtě. Vše proběhlo  hladce a  rychle, prostě peníze ihned. Ještě ten samý den jsem stihla koupit kartou i hodinky pro přítele.

Přítel byl nadšený, nečekal, že si vzpomenu zrovna na ně a že koupím tak drahý dárek. Až po několika měsících jsem mu přiznala barvu, jak jsem tehdy hodinky zaplatila. Nedalo mi to. Díky hladkému průběhu splácení to bylo s odstupem času už prostě jen úsměvné. Od té doby má přítel jedno zapomenutí narozenin v zásobě, takže z toho vyšel velmi dobře, má dárek i odpustek.

●       Lenka M., 32 let