Hotovostní půjčka ihned na ruku je oblíbená protože jsou peníze vyplaceny přímo po podpisu smlouvy v hotovosti.

Pro koho je určena hotovostní půjčka ihned na ruku ?

Hotovostní půjčka ihned na ruku je určena zejména pro lidi, kteří chtějí peníze získat v hotovosti a nechtějí je z nějakých důvodů zasílat na účet. Důvodem může být, že nemají bankovní účet. Bankovní účet má sice v dnešní době téměř každá, ale stále se najdou vyjímky. Dále je hotovostní půjčka ihned na ruku dobrá pro lidi, kteří mají exekuci na bankovní účet a tak kdyby tam přišla tata hotovostní půjčka ihned na ruku, tak by se peníze hned strhly. A člověk by se tak k peňezům nedostal. Proto prostě někteří lidé preferují aby dostali peníze přímo v hotovosti. To některé nebankovní společnosti vyslyšeli a hotovostní půjčka ihned na ruku je opravdu v jejich nabídce.

Nebankovní hotovostní půjčka ihned na ruku

Hotovostní půjčka ihned na ruku je opravdu nebankovními společnostmi hojně poskytována, některé nebankovní společnosti se na tento druh půjček přímo specializují. Poté si zřizují speciální webové stránky, přes které je si možné o hotovostní půjčku ihned na ruku jednodušše zažádat. Vyřízení prostě probíhá jedndušše. Nikdy ale neplaťe nebankovní společnosti, žádné poplatky předem. Berte si půjčky je bez zbytečného poplaku předem.

Bankovní hotovostní půjčka ihned na ruku -neexistuje ?

Hotovostní půjčka ihned na ruku je opravdu typický produkt nebankovních společností a banky tyto rychlé půjčky na ruku neposkytují. Půjčky nikdy zásadně neposkytují peníze na ruku a zároveň neposkytují tak rychle vyřízení půjčky. Banka si také vždy mnohem důkladněji ověřuji bonitu klienta. Jeho příjmy a také se podívá do centrálního registru dlužníků, jestli tam tam nemá nějaký záznam.

Hotovostní půjčka ihned na ruku nevýhody

Hotovostní půjčka ihned na ruku má svá rizika a na ty je důležité si dát pozor:

  • Hotovostní půjčka ihned na ruku patří mezi velmi drahé půjčky, přeplatíte až dvojnásobek půjčené částky
  • poskytují jí nebankovní společnosti a tak musíte důkladně vybírat
  • nemáte takovou jistotu