Zaměříme se na krátkodobé půjčky bez registru ihned. A řekneme si o tomto druhu půjček více informací.

Krátkodobé půjčky bez prověřování registru ihned

Krátkodobé půjčky bez registru ihned jsou takový druh půjček u kterých se při schvalování půjčky nepřihlíží k tomu, jestli má klient zápis v registru dlužníků. Proto si takové půjčky také obvykle berou lidé, kterým se již podařilo dostat do registru dlužníků (většinou to bývá bankovní registr dlužníků nebo registr dlužníků SOLUS).

Rychlost těchto půjček je velká

Krátkodobé půjčky bez registru ihned jsou nebankovním sektorem poskytovány opravdu hodně rychle. Nebankovní firmičky se často zaměřují právě na to, aby mohly lidem půjčky poskytnou opravdu hodně rychle. Obvykle to bývá do 48 hodin. Někdy také ale již do 36 hodin a výjmečně i do 24 hodin od podání oficiální žádosti o takovou půjčku.

Jaká bývá výše takových půjček?

Krátkodobé půjčky bez registru ihned nebývají poskytovány v nějakých horentních výších. Jedná skupina nebankovních společností poskytuje tyto půjčky v rozmezí zhruba 2500 Kč až 7500 Kč. Pak je tady další skupina nebankovních spolenočností, které poskytují tyto půjčky od zhruba 8000 Kč až do výše 13000 Kč. Pak jsou tam i společností, které mají rozsah této půjčky v rozmezí 14000 Kč až 18000 Kč.

Vyplácení takových půjček

Krátkodobé půjčky bez registru ihned mohou být nebankovní společností vyplaceny různými způsoby. Kvůli rychlosti to často bývá výplata v hotovosti, doslova přímo na ruku. Dalšími možnostmi může být bankovní převod, ale je třeba počítat s tím, že provedení bankovního převodu trvá obvykle jeden den. Někdy využívají také výhod klasické poštovní poukázky.