V článku se dozvíte jaká půjčka je nejrychlejší. Dozvíte se jednotlivé možnosti, jak si můžete v dnešní době velmi rychle půjčit peníze.

Kreditní karty

První možností je kreditní karta, pokud už máte sjednanou kreditní kartu tak můžete v obchodech nakupovat pomocí kreditky na dluh. Má to dokonce tu výhodu, že pokud peníze zaplatíte bance zpět v bezúročném období, tak vás taková půjčka nebude nic stát. Je však třeba počítat s tím, že pokud to nezaplatíte v bezúročném období, tak vám naskočí docela hodně vysoké úroky. Je to třeba tedy zaplatit včas. Navíc u kreditek jsou často různé vratné bonusy atd.

Kontokorent

Konkorenty nabízejí v dnešní době všechny zavedené banky. Jde o tu, že si na svém běžném bankovním účtu sjednáte limit, kam až můžete jít do mínusu. Ale jen za to, že máte tu možnost často platíte nějaký poplatek. Často můžete jít až do mínusu 30 000 Kč. Oproti kreditce má však kontokorent tu nevýhodu, že tam není žádné bezúročné období.

Klasické rychlé půjčky

Dnes už rychlé půjčky nenabízejí pouze nebankovní společnosti, ale také některé banky. Jsou to většinou půjčky, které jsou běžně poskytovány do 24 hodin od podání vůbec první žádosti o půjčku. U banky je však třeba nemít žádný záznam v registru dlužníků, jinak vám půjčku prostě nechválí a žádné peníze vám nepůjčí. Je třeba tedy mít čistý zápis v registru dlužníků.

Která možnost je nejlepší ?

Podle mě je nejlepší využít kreditní karty. Využíjte výhody bezplatného období a můžete si tak půjčit peníze vlastně uplně zadarmo.