Půjčit si peníze od banky není dnes žádná zvláštní situace. Jen málokdo si například může dovolit financování nového či ojetého automobilu, vybavení do domu nebo třeba i zvláštního sportovního vybavení z vlastní kapsy. Navíc se můžete dostat i do situace, kdy se něco pokazí či zničí a vy peníze nutně potřebujete a to okamžitě. V tu chvíli přichází na řadu půjčka. Možností se v současné nabízí hned několik. Pokud si chcete půjčit, dobře vybírejte. Zajímavou nabídku najdete právě u České spořitelny.

Až do výše 600 000Kč bez dlouhých průtahů

Česká spořitelna působí na českém trhu již celou řadu let a je oblíbena u mnoha osob i firem. Její služby totiž patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době možné mít. Česká spořitelna půjčky poskytuje rychle a bez zbytečných průtahů. Například v současné době je možné uzavřít Česká spořitelna půjčka velice rychle a to i bez zbytečného papírování. Půjčit si můžete obnos od 20 do 600 tisíc korun a stačí pro to udělat jen málo. Pokud nejste klientem České spořitelny, musíte do banky zajít osobně. V bance vás seznámí s podmínkami, posoudí možnosti a rizika a vyhodnotí, zda je půjčku možné poskytnout. Poté už nic nebrání tomu, aby vám vámi zvolenou částku vyplatili buď okamžitě v hotovosti nebo převedli na účet. Stávající klienti mohou získat půjčku rychle online přes internetové bankovnictví SERVIS 24.

Sami si můžete vše naplánovat

Výhodou půjčky u České spořitelny je, že si sami můžete určit výši a datum. Zvolit si dokonce můžete i dobu, po kterou budete splácet. U půjčky je také pevná úroková sazba, která vám dá jistotu nezvýšení splátek. Splátky si potom můžete rozložit až na 7 let. Půjčka Česká spořitelna je díky svým podmínkám vhodná pro každého, kdo potřebuje peníze rychle a bez zbytečného protahování. Kromě této půjčky nabízí Česká spořitelna i výhodné úvěry či kreditní karty. Pro více informací můžete využít infolinku 800 207 207, kde vám všechny vaše otázky zodpoví.