Mnozí lidé toužící po půjčce mají stejný příběh. Potřebovali půjčit peníze, navštívili pobočku banky, a po dlouhém schvalování se dozvěděli, že nic nedostanou.

I když si mysleli, že jsou solventními žadateli s dobrou finanční historií. Naštěstí dnes existují alternativy, a to nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. Ty se tak stávají pro mnoho lidí doslova jistotou, zvláště proto, že požadavky na klienty nejsou tolik náročné, jako u bankovních domů. Vzhledem k tomu mají často velkou šanci na půjčku i klienti uvedení v registrech, nebo tací, kteří nemají nijak velký příjem, či stabilní zaměstnání.

Podle čeho vybrat tu pravou?

Samozřejmě nebankovní segment je poměrně velký, a neustále se rozšiřuje. To je pro vás jako klienty velké plus v tom, že

Peníze

Peníze

máte z čeho vybírat. Abyste ale vybrali správně, můžete zvolit přehledné srovnání půjček. Získáte tak detailní informace o tom, co vám jaká nebankovní společnost nabídne, jaký je rozsah částek, na jak dlouho si můžete půjčit, či jak vypadají úvěrové sazby. To vše jsou totiž základní informace, které by měli vás jako žadatele primárně zajímat.

Následné kroky už nejsou nijak složité, jelikož prioritou by měla být možnost online žádosti, ale také rychlé vyřízení. To může trvat v rozmezí od několika minut, do několika dní. Často samozřejmě závisí hlavně na výši konkrétní částky, kterou žádáme, a tím na nutnost zvážení všech rizik, které nebankovní společnosti vzniknou.

Nebankovní společnosti dnes nabídnou širokou škálu částek

Zmapujeme-li nebankovní segment skutečně detailně, je třeba říci, že si dnes můžeme půjčit doslova libovolnou částku. U mikropůjček sumy začínají i na několika stokorunách, a u běžných půjček se dostávají i na několik set tisíc korun. Příkladem za všechny je určitě oblíbená půjčka Tommy Stachi. Ta může nabídnout částku až 100 000 korun českých, a to na dobu maximálně dvou let. Díky možnosti toho, že lze zažádat jako zaměstnanec, podnikatel i důchodce je tak poměrně využívanou možností, jak získat peníze skutečně na cokoliv.