Pučka do 5 minut na občanku je rychlá nebankovní půjčka, kterou poskytují nebankovní firmy. Jsou to velmi rychlé půjčky.

Co je to pučka do 5 minut na občanku?

Pučka do 5 minut na občanku je půjčka, která by měla být podle názvu do 5 minut. K ověření totožnosti bude vyžadována občanka (neboli občanský průkazk, někdy se využívá zkratka OP). Tuto půjčku poskytují výhradně nebankovní společnosti, banky takové půjčky rozhodně neposkytují.

Žádost o půjčku

Žádost většinou probíhá na místě, kde si to sjednáte. Sejdete se s obchodním zástupcem nebankovní společnosti, on s vámi sepíše smlouvu a když jí podepíšete, tak vám rovnou vyplatí peníze přímo na ruku v hotvosti. Bez nějakých odkladů a průtahů.

Malá pučka do 50000

Časté to jsou pouze malé půjčky do výše 5000 Kč. Najdou se však společnosti, které tyto půjčky poskytují od zhruba 7000 Kč až do výše 9000 Kč. Spíše výjmečně se najdou i takové společnosti, které takové půjčky poskytují až do výše 15 000 Kč. Ale to je opravdu spíše vyjímka.

Zhodnocení těchto půjček

Pučka do 5 minut na občanku patří mezi půjčky u kterých se neprověřuje registr dlužníků, často je také bez potvrzování příjmů a bez ručitele. Jedná se však o velmi drahé půjčky, kdy roční úrok je značně vysoký. Jednoznačně se tedy nevyplatí takové půjčky brát.