Půjčka 1000 ihned na účet je jedním z druhů půjček, které se v poslední době opravdu hodně rozšířily. Dnes se podíváme tedy na tyto půjčky trošku blíže.

Co je to půjčka 1000 ihned na účet?

Půjčka 1000 ihned na účet by měla být půjčka poskytována přesně ve výši 1 tisíc Českých korun a měla by být vyplácena na bankovní účet. Bankovní účet mají dnes téměř všichni, takže už to není problém. Někteří lidé nechtějí aby jim peníze byly vyplaceny v hotovosti na ruku, ale chtějí zaslat peníze na bankovní účet. Peníze si pak samy vyberou například z bankomatu nebo na pobočce banky.

Půjčka 1 tisíc Kč v různých formách

Půjčka 1000 ihned na účet může být finančními společnostmi poskytována v různých formách. Nejčastěji to však bude online půjčka, neboli se požádá o půjčku přes internetové stránky. Další možností jsou pak SMS půjčky, kdy si žádá přes SMSku nebo opět přes formulář přes webové stránky. U některých společností je možné podat žádost o tuto půjčku přes telefon nebo přes mobilní telefon.

Půjčka 1000 ihned na účet a jejich podmínky

Půjčka 1000 ihned na účet je většinou u nebankovních společností koncipovaná takovým způsobem, že se jedná o půjčku pouze na krátkou dobu. Třeba pouze na týden, 14 dní nebo maximálně na 25 dní. Delší splatnost je u těchto půjček spíše vyjímkou. Často jsou tyto půjčky promovány jako jakési půjčky přes výplatou, neboli před dalším výplatním termínem.

Jsou poskytované bez registru dlužníků

Téměř vždy platí, že tento druh půjček je poskytován bez nahlédu do registru dlužníků. Tyto půjčky si pak právě hodně berou lidé, kteří mají zápisy v registru dlužníků. Tyto půjčky pak mají vysoké úrok, zvláště když se podíváte na to, že je musíte zase rychle platit. Není vyjímkou, že za půjčených 1000 Kč zaplatíte ve finále úrok 200 Kč až 250 Kč. A to i na tak krátkou dobu, tak to prostě je.