Zaměříme se na to, jestli existuje nějaká pujčka 20000 do hodiny. To znamená půjčka ve výši 20 tisíc Kč, která bude poskytnutá již do jedné hodiny.

Pujčka 20000 do hodiny: více možností

Pujčka 20000 do hodiny je opravdu možná a to v různých podobách. Tyto možnosti jak můžete získat tuto půjčku ve výši 20 tisíc si postupně vyjmenujeme níže. U půjček je většinou obvyklá doba poskytování půjček do 24 hodin, jedna hodina je opravdu hodně málo. Ale i přesto jsou tady určité možnosti. Pojďme se na ně tedy podívat.

Pujčka 20000 do hodiny pomocí kreditní karty

Pokud máte kreditní kartu již sjednanou, tak můžete nakoupit zboží v obchodě a pak zaplatit právě kreditkou. Zboží si tak nakoupíte jakoby na dluh. A u kreditní karty je ještě ta výhoda, že pokud splatíte peníze ještě v bezúročném období, tak vás to vyjde úplně zadarmo a nemusí vás to stát ani korunu. Je třeba však mít kreditku již sjednanou, jinak to do hodiny prostě nepůjde.

Další možností je kontokorent

Pujčka 20000 do hodiny se může uskutečnit i díky klasickému kontokorentu. Pokud máte na svém běžném bankovním účtu u své banky sjednaný kontokorent. Tak si můžete půjčit právě pomocí kontokorentu. Je třeba však mít tam dostatečný limit. Ale částka 20 tisíc Kč není zase tak velká. Kontokorenty jsou průměrně tak do těch 30 tisíc Kč.

Bankovní či nebankovní Pujčka 20000 do hodiny

Klasická bankovní pujčka 20000 do hodiny není u bank k dispozici. Banky si totiž svého klienta vždy důkladně prověřují. Nebankovní společnosti by vám sice takovou půjčku asi poskytly, ale také půjčky jsou prostě moc drahé a tak si je podle mě nemá smysl brát. Prostě by vás vyšly moc draho a nevyplatilo by se to.

Půjčka od rodiny či přátel

Vůbec nejlepší možností je půjčit si od své rodiny. Pokud máte v rodině dobré vztahy a lidé tam mají dostatek peněz, tak s tím určitě nebudou mít žádný problém a takovou malou částku, jakou je právě 20 tisíc vám půjčí. Pokud neuspějete u své rodiny, tak je případně ještě možné zkusit si půjčit u svých dobrých kamarádů. A třeba někdo bude ochotný a peníze vám opravdu půjčí.