Ano dnes je nabízena i půjčka až do domu, kdy získáte na ruku hotové peníze. Tento druh půjčky si blíže představíme a podrobněji rozebereme.

Co je to půjčka až do domu?

Půjčka až do domu nabízí lidem rychlé hotové peníze. Jedná se o půjčku o kterou se žádá většinou přes telefonní číslo a peníze vám pak obchodní zástupce zanese až k vám domů. Vy tedy nechodíte na žádnou kamenou pobočku. Žádost se podá s pohodlí domova a peníze vám pak doma vyplatí přímo v hotovosti.

Jsou to rychlé hotové peníze

Nebankovní společnosti se snaží těmito půjčkami cílit zeména na lidi, kteří potřebují rychlé hotové peníze. Tito lidé se pak často moc nedívají na samotné podmínky úvěrové smlouvy a podepíší doslova cokoliv. Toho malé nebankovní společnosti znaužívají a nabízejí právě tento typ půjček.

Jak probíhá žádost o půjčky až do domu?

Půjčka až do domu se snaží o to, aby byla žádost co nejvíce rychlá. Většinou je to zařízené tím způsobem, že se podává žádost o půjčku přes telefonní číslo. Tedy zavoláte na telefonní číslo a podáte žádost. Může se využít jak klasické telefon, tak také mobilní telefon. Je to tak trošku taková telefonní půjčka či mobilní půjčka.

Malé půjčky za vysoký úrok

Půjčka až do domu je většinou spíše malá půjčka. Jedná část společností nabízí tyto půjčky od výše 5 000 Kč až do výše 13 000 Kč. Na trhu jsou však i společnosti, které nabízejí tyto půjčky od 16 000 Kč až do výše 25000 Kč. Jedná se však o půjčky, které mají hodně vysoký úrok. RPSN je dramaticky vysoké. Tyto půjčky jsou prostě moc drahé a obvykle se nevyplatí si je vůbec brát.