Půjčka bez doložení příjmů je půjčka pro lidi, kteří něchtějí z různých důvodů prokazovat výši svých příjmů. V samotném článku se dozvíte více o půjčkách bez nutnosti doložení vašich příjmů.

Proč je půjčka bez doložení příjmů ?

Půjčka bez doložení příjmů vznikla zejména proto, že je hodně lidí, kteří nechtějí prokazovat výši svých příjmů a zároveň si chtějí půjčit. Doložení příjmů se chtějí vyhnout především lidí bez příjmů (lidé vedení na úřadu práce), dále pak lidé kteří pracují na černo, lidé kteří získávají jen část příjmů oficiálně (např. servírky atd.). Tito lidé pak využívají různých půjček bez doložení příjmů.

Co vyžaduje půjčka bez doložení příjmů ?

Půjčka bez doložení příjmů vyžaduje aby vám bylo více než 18 let a musíte být způsobilý k pravním úkonům. Musíte mít také dva platné doklady o vaší totožnosti. Nejčastěji se používá občanský průkaz a cestovní pas. Ale můžete využít místo cestovní pasu řidičský průkaz. U této půjčky nemusíte nosit žádné potvrzení o výši vašich příjmů z vašeho podnikání či z vašeho zaměstnání.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmů

Banky vždy vyžadují od svých klientů potvrzení o výši jejich příjmů. Banky tedy tuto půjčku nemají ve svých nabídkách a budete se muset obrátit na nebankovní společnosti, které tyto půjčky hojně nabízejí. Půjčka bez doložení příjmů je vidět téměř na každé webové stránce nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti si čato půjčky zajišťují jinak a tak často musíte podepsat směnku.