Půjčka bez registru dlužníků do 25000 Kč je nebankovní půjčka u které se vůbec neprověřuje regist dlužníků a je poskytována do výše 25 tisíc. V dnečním článku se blíže zaměříme právě na tuto půjčku.

Co je to ten registr dlužníků

Registr dlužníků si můžeme představit jako určitou databázi lidí, kteří měly problémy se splácením svých dřívějších úvěrů a půjček. Tito lidé jsou pro finanční instituce rizikoví, protože by se mohlo také stát, že jim nebudou splácet jejich půjčku. A to si žádný věřitel nepřeje a proto si dnes finanční instituce ověřují svoje klienty v registrech dlužníků. To platí zejména u bank, pokud jste v registru tak nedostanete půjčku od banky. Naopak půjčky bez registru poskytují nebankovní společnosti a firmy.

Nebankovní půjčka bez registru dlužníků do 25000 Kč

Jak už jsme si řekl výše, tak půjčka bez registru dlužníků do 25000 Kč je především nebankovní půjčka. Je to půjčka pro lidi, kteří neuspěly s žádostí o půjčku u banky a tak se obracejí i na nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti poskytují vždy o hodně dražší půjčky než klasické půjčky. Je tedy nutné dopředu počítat se značným ročním úrokem. A není podmínky ve smlouvě nejsou moc výhodné.

Jsou to rychlé půjčky

Tento druh půjček je obvykle poskytován velmi rychle. Většinou mají lidé již do 24 hodin peníze v ruce. Nebankovní možnosti často umožnují podání žádosti pohodlně přes internet nebo pomocí mobilního telefonu. I to přispěje k tomu, že může být půjčka rychleji vyřízena.

Závěrečné informace

Na závěr ještě nějaké informace o půjčce bez registru dlužníků do 25000 Kč v krátkých bodech:

  • je to neúčelová půjčka, peníze je možno použít na cokoliv
  • je vyplacena buď v hotovosti nebo přímo na bankovní účet
  • poskytují jí hlavně nebankovní společnosti a různé soukromé osoby
  • hlídejte si výši sankční poplatků a pokud, často bývají doslova likvidační
  • roční úroková sazba u těchto půjček bývá také značně vysoká
  • před podpisem si pořádně přečtěte úvěrovou smlouvu
  • pozor na drahá telefonní čísla (začínají 900), některé společnosti jsou podvodné a chtějí od vás pouze skasírovat peníze za drahé telefonáty na číslo s předvolbou 900. Pozor na to.