Dozvíte se co je to půjčka dnes od soukromé osoby. Jak by měla fungovat a jak funguje ve skutečnosti.

Kdo to jsou soukromé osoby ?

Lidé si prvně půjčují u bank, pak u nebankovních společností a úplně poslední možností jsou různé soukromé osoby. Tyto soukromé osoby najdete v dnešní době v každém městě. Poskytují různé půjčky a úvěry. A téměř vždy se dá říci, že se jedná o pěkně drahé půjčky a navíc mají nevýhodné podmínky v samotné úvěrové smlouvě.

Půjčka dnes od soukromé osoby: spíše marketingový název

Půjčka dnes od soukromé osoby má sice pěkný marketingový název, který by měl zaručovat že získáte půjčku téměř ihned na ruku. Doopravdy tomu však většinou tak není a jedná se spíše o pouhý marketingový název. To slouží k tomu, aby to přitáhlo další lidí. U většiny soukromých osob se přitom jedná o úplně obyčejné půjčky od soukromých osob.

Nepůjčujete si od soukromých osob

Pokud tedy máte rozum, tak by jste si určitě neměly v žádném případě půjčovat od soukromých osob. Soukromých osob u nás působí opravdu velké množství, ale téměř vždy se jedná o strašně drahé půjčky, které se podle mě nemohou vůbec nikomu vyplatit. Jediný kdo vydělává, tak je to věřitel (soukromá osoba). Půjčky má smysl si brát pouze od solidních bank či stavebních spořitelen.