Půjčka do 5 000  je rychlá půjčka, kterou lidé využívají hlavně když jim chybí peníze před výplatou. A potřebují si tedy na výpoc malou částku půjčit. Možností nabízí půjčka do 5 000 více.

Malá Půjčka do 5 000 Kč

Půjčka do 5 000 je velmi malá, vždyť co si dnes koupíte za 5 000 Kč. Ale spoustě lidí chybí před výplatou peníze a často nemají ani na základní jídlo a v tomto případě jim stačí i tak malá částka jakou je 5000 Kč.

Půjčka do 5 000 Kč přes SMS

Tyto malé půjčky, mezi které patří půjčka do 5 000 jsou často poskytovány přes SMS. SMS si zažádáte o půjčku a bude vám poskytnuta na váš bankovní účet nebo vám bude zaslána poštovní poukázkou. Tuto půjčku poskytuje v České republice společnost Ferratum, která se specializuje na SMS půjčky. Někdy se jim také říká finské půjčky, protože tyto půjčky jsou velmi oblíbené ve Finsku a také v dalších severských zemích jako je Dánsko, Island a další severské státy.

Půjčka do 5 000 Kč vysoký úrok

Tato půjčka do 5 000 je podle mě velmi drahá a důkazem je úrok 15 procent za pouhých 15 dnů. No roční RPSN by bylo velmi vysoké. Půjčka do 5 000 přes SMS je tedy velmi drahá a je lepší zvolit si jinou variantu či možnost. Vůbec nejlepší si bude radši půjčit peníze od někoho z rodiny.