Půjčka ještě dnes na účtě je především půjčkou nebankovních společností, které působí v nebankovním sektoru. A v dnešním článku si řekneme více informací o těchto půjčkách.

Rychlé půjčky

Půjčka ještě dnes na účtě patří mezi rychlé půjčky. Jsou to půjčky, které jsou obvykle poskytovány velmi rychle a většinou i do 24 hodin. Většinou je možné si o tyto půjčky žádat i přes internet nebo přes mobilní telefon. To vše urychluje podání samotné žádosti o půjčku a díky tomu pak může být tato půjčka také tak rychle vyřízena.

Půjčka je vyplacena na bankovní účet

Půjčka ještě dnes na účtě je u nebankovních společností vyplácena přímo na váš bankovní účet. Dnes už má téměř každý zařízený nějaký bankovní účet. Dnes už jsou bankovní účty i bez bankovních poplatků, takže se určitě není čeho bát. Peníze si pak z bankovního účtu můžete vybrat pomocí nějaké blízkého bankomatu nebo na nějaké kamenné pobočce nebo můžete využít cash back v obchodech, které tuto službu nabízejí.

Jsou to nebankovní půjčky

Půjčka ještě dnes na účtě je jasná nebankovní půjčka, kterou poskytují nebankovní společnosti z nebankovního sektoru. Jsou to méně výhodné půjčky než klasické půjčky od bank. Je třeba počítat s vyššími ročními úroky a celkově tam bývají podmínky o hodně méně výhodné. Pokud máte možnost, tak je určitě lepší si půjčit od nějaké solidní banky.

Jak jsou vysoké tyto půjčky ?

Půjčka ještě dnes na účtě většinou nebývá moc vysoká. Některé společnosti je poskytují pouze do výše 2000 Kč. Ale většinou se to pohybuje v rozmezí asi tak 5000 Kč až 10 tisíc Korun. Každá nebankovní společnost má však trošku jiné limity. U některých společnosti si můžete půjčit i částky třeba 25000 Kč nebo až 35000 Kč. Bývá to opravdu hodně různé. Co jseme se díval, tak nejvíce nabízejí 45000 Kč.