Půjčka na ruku ještě dnes je jedním z půjček, kterou poskytují nebankovní sektor. Podíváme se dneska trošku blíže na tuto nebankovní půjčku.

Půjčka na ruku ještě dnes: Kdo je poskytuje?

Půjčka na ruku ještě dnes patří mezi ryze nebankovní půjčky. Nebankovní půjčky poskytují nebankovní firmy. Dá se říci, že jsou to společnosti, které působí mimo bankovní sektor. Na trhu existují jak velké nebankovní společnosti, tak střední nebankovní společnosti, ale nejvíce je malých nebankovních společností.

Nabízejí peníze ještě dnes do 12 hodin

Půjčka na ruku ještě dnes musí být nebankovními společnostmi, poskytnuta ještě ten den. Většinou tam mají lhůtu, že taková půjčka je poskytnuta maximálně do 12 hodin od podání první žádosti klienta. Je to tedy velmi rychlá půjčka. A její poskytnutí je tedy doslova blekové a velmi rychlé.

Výplata půjčky v hotovosti na ruku

Půjčka na ruku ještě dnes patří mezi ty půjčky, které jsou vypláceny přímo na ruku v hotovosti. Některým lidem více vyhovují právě takové hotovostní půjčky, kdy dostanou peníze přímo na ruku. Používá se to také kvůli rychlosti, protože přece jen provedení bankovního převodu nějakou tu dobu trvá. Proto tedy ta hotovost.

Jsou to malé půjčky

Půjčka na ruku ještě dnes je téměř vždy malá půjčka. Nebankovní firmy je poskytují v různých vyšších. Některé společnosti jsou opravdu hodně opatrné a poskytují tyto půjčky pouze ve výši 500 Kč až 1500 Kč. Některé společnosti je poskytují od zhruba 2000 Kč až do výše 3000 Kč. Vyjmečně se najdou společnosti, které je poskytují až do výše zhruba těch 6000 Kč. Ale to je takový strop této půjčky.