Půjčka na směnku ihned je půjčka jištěné směnkou, která je poskytována velmi rychle, téměř ihned. Půjčka na směnku ihned je nebankovní půjčka o kterou si můžete zažádat i přes internet nebo telefon.

Ručení směnkou

Půjčka na směnku ihned je jištěná směnkou. Společnosti se tak chrání před problémovými klienty. Směnka vás totiž hodně zavazuje, za to že splatíte tuto půjčku v pořádku budete ručit celým svým majetkem. Tedy movitým i nemovitým majetkem.

Nebankovní půjčka na směnku ihned

Banky půjčky na směnku neposkyjí ani je podle mě nikdy poskytovat nebudou. Jsou to pro ně příliš rizikové půjčky a o takové půjčky nemají banky zájem. Půjčka na směnku ihned je půjčka především nebankovních společností. Nebankovní společnosti a soukromé osoby z nebankovního sektoru se právě na půjčky kryté směnkou specializují. A je to jejich doménou.

Půjčky bez registru

Půjčka na směnku ihned je také dobrá v tom, že při schvalování této půjčky nenahlíží nebankovní společnosti do registru dlužníků. U tohoto druhu půjček mají tedy šanci i lidé, kteří již mají nějaký ten záznam v registru dlužníků. Do registru dlužníků jste se mohly jednodušše dostat, pokud jste měli problémy se splácením dřívějších úvěrů a půjček.

Nevýhody půjček na směnku ihned

Půjčka na směnku ihned má samozřejmě hodně nevýhod. Nevýhody vyplývají už jen z toho, že tyto půjčky poskytují nebankovní společnosti a firmy. Jedná se tedy o dražší půjčky s vyšším ročním úrokem a RPSN. V písemné smlouvě je také třeba dávat pozor na rozhodčí doložky či nějaký ty sankční poplatky. Rozhodně si přečtěte celou písemnou smlouvu.