Půjčka na směnku ještě dnes je půjčka jištěná směnkou, která je poskytováná velmi rychle. Přestavíme si a rozebereme si tento druh půjčky trošku více blíže.

Co je to půjčka na směnku ještě dnes?

Půjčka na směnku ještě dnes je půjčka, která je jištěná klasickou směnkou. Směnka je cenný papír, se kterým jde volně obchodovat. Věřitelé používají směnku pro lepší zajištění své půjčky, v případě nesplácení totiž mohou svoje peníze snadněji vymoci zpět. Tyto půjčky jsou většinou poskytovány do 12 hodin od první podání žádosti.

Není potřeba ručení nemovitostí ani ručitel

Půjčka na směnku ještě dnes je takový druh půjčky, kde není potřeba aby jste ručily svoji nemovitostí. Není tedy třeba ručit rodinný dome, bytem či chatou. Stejně také je bez ručitele, není tedy třeba tedy hledat nějakého ručitele, který by ručil za půjčku. Jedná se tedy i o půjčku bez ručitele.

Od 3000 Kč do 45 000 Kč

Půjčka na směnku ještě dnes je poskytována v ČR opravdu velkou spoustu různých nebankovních společností. Takže nabídka na Českém trhu je opravdu hodně bohatá. Jedná část společností se zaměřují na malé půjčky a poskytují tak půjčky od zhruba 3000 Kč až do výše 15000 Kč. Pak jsou tady společnosti, které poskytují svoje půjčky od zhruba 16 000 kč až do výše 25 000 Kč. Najdou se však společnosti, které nabízejí svoje půjčky až do výše 45 000 Kč. Je to však méně časté.

Závěrečné zhodnocení

Půjčka na směnku ještě dnes patří mezi druhy půjček, které poskytují nebankovní domy. Tyto půjčky jsou zajištěné směnkou a většinou mývají dosti vysoký roční úrok. Jsou poskytovány od 1 rok až do 5 let. Splatnost tedy bývá různá. Pro splácení půjčky vám společnost vydá splátkový kalendář. Tyto půjčky patří mezi drahé nebankovní půjčky, určitě tedy nedoporučujeme si takové půjčky vůbec brát.