Půjčka před výplatou na účet je jednou z půjček, která se v poslední době opravdu hodně rozšířila. V článku si řekneme si co je to za půjčku a kdo vlastně takové půjčky poskytuje. A celkově se dozvíte více informací o těchto půjčkách.

Půjčka před dalším výplatním termínem

Půjčka před výplatou na účet byla vymyšlená tak, že je hodně lidí kteří neumějí řádně hospodařit se svými penězmi. Hodně peněz utratí na začátku, hned po výplatním termínu. A na konci výplatního termínu nemájí doslova na jídlo. Právě proto vznikla také půjčka před výplatou. Je to půjčka, kterou poskytují zejména nebankovní společnosti z nebankovního sektoru.

Půjčka před výplatou vyplácená na bankovní účet

Půjčka před výplatou na účet je vyplácena finančními společnostmi na běžný bankovní účet. Běžný bankovní účet má dnes zřízený téměř každý, takže to pro většinu lidí není vůbec žádný problém. Bankovní převody v dnešní době trvají většinou tak jeden den (už to nejsou 3 dny jako tomu bývalo dříve, to bylo pak moc dlouhé). Najdou se však i některé společnosti, které tyto půjčky vyplácejí v hotovosti přímo na ruku.

Musejí se rychle zase splatit

Půjčka před výplatou na účet je většinou koncipovaná takovým způsobem, že musíte tuto půjčku zase hodně rychle splatit. Většinou se tato půjčka musí splatit již do 15 dnů, některé společnosti mají lhůtu 3 týdny (21 dní), ale i tak se jedná o velmi krátkodobé půjčky, které musíte rychle vrátit. Navíc zato budete platit docela vysoké úroky. A tak je dobré se pořádně zamyslet, jestli se vám taková půjčka vůbec vyplatí.

Půjčka před výplatou na účet: informace v kostce

Na závěr uvádím další informace o půjčce před výplatou na účet v jednotlivých bodech:

  • nejčastějši se poskytuje ve výšších 4000 Kč, 5000 Kč, 6000 Kč, 7000 Kč či 9000 Kč
  • jedná se o neúčelovou půjčku, peníze se mohou použít na cokoliv
  • o půjčku je možno požádat přes internet nebo pomocí mobilního telefonu či klasického telefonu
  • podmínky v úvěrové smlouvě nebývají moc výhodné
  • poskytují jí hlavně nebankovní společnosti a soukromé osoby