Půjčka s exekucí je druh nebankovní půjčky, kdy je půjčka poskytnuta i lidem, na které byla uvalena exekuce. Dnešní článek slouží na rozbor tohoto druhu půjček.

Co je to půjčka s exekucí?

Exekuce se v České republice opravdu hodně rozšířily. A exekutoři už navštívily hodně Českých domácností. Pro exekutory se z toho stal také výhodný byznys. Stále více lidí musí procházet exekucí. I toho chtějí nebankovní společnosti chtějí využít a proto je v jejich nabídce i půjčka s exekucí, což je půjčka speciálně pro lidi, kteří procházejí exekucí.

Nebankovní půjčka s exekucí

Půjčka s exekucí je nebanovní půjčka a poskytuí jí pouze malé nebankovní společnosti. Jelikož je u této půjčky velké riziko nesplácení, tak si nebankovní společnosti u této půjčky dávají opravdu velký úrok. A většinou také chtějí nějakým způsobem svoji půjčku zajistit.

Časté je ručení nemovitostí

Půjčka s exekucíje podle našich průzkumů téměř vždy jištění nemovitostí. Nebankovní společnosti vědí, že jdou do docela velkého rizika a tak chtějí mít svoji půjčku co nejvíce zajištěnou. A v tom jim zajištněí nemovitostí. Ať už bytem či rodiným domem dobře poslouží. Bez ručení nemovitostí často půjčku vůbec neposkytnou.

Výše takové půjčkyí

Půjčka s exekucí může být i větší půjčka. Tyto půjčky začínají zhruba na 100 000 Kč. A podle zastavené nemovitosti vám půjčí i 250 000 Kč, 400 000 Kč či dokonce až 500 000 Kč. Vždy je však třeba počítat s tím, že u těchto půjčke je velmi vysoký úrok. Proto se je nevyplatí brát.