Půjčky ještě dnes bez registru jsou půjčky od nebankovních firem, u kterých není při schvalování půjčky nahlíženo do registru dlužníků.

Neprověřování registru dlužníků

Půjčky ještě dnes bez registru jsou známé tím, že se u nich nikdy neprověřuje registr dlužníků. Hodně lidí v Česku má totiž problém s tím, že se jím povedlo dostat do registru dlužníků. Většinou se jedná o bankovní registr dlužníků CBCB či nebankovní registr dlužníků sdružení SOLUS. Výmaz z registru trvá několik lidí a tak lidé pak nemají šanci získat takovou půjčku u které se nahlíží do registru dlužníků a kontroluje se jestli tam není náhodou negativní záznam.

Půjčka poskytnuta velmi rychle

Půjčky ještě dnes bez registru patří mezi takové nebankovní půjčky, které jsou poskytované opravdu hodně rychle. Často to probíhá tím způsobem, že člověk podá žádost třeba přes telefon a ještě ten den mu mohou být vyplacené peníze. Ano nebankovní společnosti se snaží, aby jejich půjčky byly opravdu rychle. Protože jejich půjčky mají spoustu dalších nevýhod.

Jak bývají vysoké tyto půjčky?

Půjčky ještě dnes bez registru bývají nebankovními firmami poskytované v různých vyšších. Najdou se tady společnosti, které poskytují pouze hodně malé půjčky zhruba od 500 Kč až do 1500 Kč. Často ve formě SMS půjček. Pak jsou tady také firmy, které poskytují půjčky do 3 tisíc Kč do těch 4500 Kč. Pár společností pak nabízí půjčky od zhruba 6000 Kč do 9 tisíc Kč.

Půjčky ještě dnes bez registru – celkové zhodnocení

Půjčky ještě dnes bez registru mají výhody v tom, že není prověřen registru dlužníků a jsou vyplaceny opravdu rychle. Mezi nevýhody patří vysoký roční úrok a ne moc výhodná smlouva o půjčce. Často také velmi tvrdé sankce, když se opozdíte se splátkou půjčky třeba o jeden jediný den.