Půjčky po telefonu jsou půjčky o které je možné si zažádat přes telefon. Budeme vám o těchto půjčkách podrobněji informovat.

Co to jsou půjčky po telefonu?

Půjčky po telefonu jsou rychlý druh půjček, kdy si můžete o půjčku zažádat přes telefon. Ať už se jedná o klasický telefon či mobilní telefon. Podání žádosti přes telefon je využíváno hlavně kvůli rychlosti, aby mohla být rychle podána žádost. Pak mohou být i rychleji vyplaceny peníze z půjčky.

Půjčky po telefonu bez regjistru

Půjčky po telefonu jsou často poskytovány bez toho, anž by byl prověřen registr dlužníků. Ať už se jedná o bankovní registr dlužníků či nebankovní registr dlužníků SOLUS. Při žádosti o tuto půjčku tak uspějí i lidé, kteří mají negativní zápis v registru dlužníků a proto také pak nemohou získat klasickou půjčku.

Výše půjček

Půjčky po telefonu jsou rychlé půjčky, které jsou spíše malé. Některé nebankovní společnosti je poskytují od výše zhruba 3000 Kč až do výše 6000 Kč. Dále se najdou na trhu společnosti, které poskytují tyto půjčky od zhruba 8000 Kč až do výše 13 000 Kč. Některé společnosti pak poskytují tyto půjčky dokonce od 16 000 Kč až do výše 23 000 Kč.

Závěrečné zhodnocení půjčky

Půjčky po telefonu jsou rychlé nebankovní půjčky. Jedná se o maliniké půjčky s krátkou dobou splatnosti. Třeba jen 25 dní. Úrok je u těchto rychlých půjček také značně vysoké, takže třeba za půjčených 2000 Kč zaplatíte třeba úrok až 500 Kč, což je opravdu hodně. Jsou to půjčky poskytované bez prověřování registru, ale není nutné ručit nemovitostí. Úvěrová smlouva nebývá pro klienta vůbec výhodná.