Rychlá půjčka bez registru je půjčka poskytována výhradně nebankovními společnostmi. V článku se dozvíte více informací o rychlých půjčkách bez rpověřování registru dlužníků.

Na co je registru dlužníků ?

Do registru dlužníků se zaznamenávají jednotlivé informace o půjčkách či úvěrech. V tomto registru je tedy úplně každý, kdo si vzal alespoň jednu půjčku. Problém ale nastavá až ve chvíli, když jste v negativní části tohoto registru dlužníků. Poté již vám napřklad banky neposkytnou půjčku. Protože banky vždy prověřují registru dlužníků. Budete se tedy muset obracet na nebankovní společnosti.

Nebankovní rychlá půjčka bez registru

Rychlá půjčka bez registru je tedy produkt jen nebankovních společností a různých dalších sokromých investorů. U této půjčky rozhoduje o výhodnosti půjčky především to, jakou konkrtrétní nebankovní společnosti si vyberete. Jejich podmínky se mohou často diametrálně lišit. Je tedy nutné najít ty nebankovní společnosti, které nabízí slušné podmínky. Vyhněte se těm nebankovním společnostem, kde jdou roční úroky vysoko přes 100 procent. To už je pomale lichva.

Žádost o tuto půjčku

Rychlá půjčka bez registru se může vyřídit různými způsoby. Postupně si všechny způsoby v krátkosti představme. Prvním způsobem je, že zajdete klasicky na pobočku nebankovní společnosti a tam vše vyřídíte přímo na místě a budete hned vědět na čem vlastně jste. V dnešní době je také oblíbené podávání žádosti o půjčku přes mobilní telefon. Ještě oblíbenější je však v poslední době žádost přes internet. Kdy jen vyplníte opravdu krátký formulář a máte hotovo.

Rychlá půjčka bez registru možné nevýhody

Rychlá půjčka bez registru může mít tyto nevýhody:

  • vysoký roční úrok
  • vysoké RPSN
  • skryté další poplatky
  • rozhodčí doložka