Občas nemáme čas na nic čekat a potřebujeme poskytnou opravdu hodně rychlou půjčky. Nejlépe do 24 hodin od podání naší první žádosti.

Rychlá půjčka

Rychlou půjčku využívají lidé zejména ve chvílích kdy potřebuje rychle něco zaplatit. Například to může být nájem, složenky nebo cokoliv jiného. Často si také lidé půjčují na splacení jiné půjčky, to ale není podle mě moc chytrý nápad.

Rychlá půjčka do 24 hodin žádost online

V dnešní době je většinou možné zažádat o rychlou půjčku do 24 hodin pohodlně online přes internet. Stačí si najít webové stránky vámi vybrané společnosti a na jejich stránkách vyplníte krátkou žádost. Poté vás většinou budou ještě telefonicky kontaktovat a dohodnou s vámi další postup.

Výše půjčky do 24 hodin

Rychlá půjčka do 24 hodin bývá nebankovními společnostmi poskytována v různých výšších. Některé jsou hodně opatrné a takové půjčky poskytují pouze do výše 20000 Kč. Najdete se ale spousta nebankovních společností které mají limit až ve výši 5000 Kč. Hodně málo nebankovních společností nabízí takovou půjčku i do výše 100000 Kč.

Ve formě SMS půjček

Někdy jsou tyto půjčky poskytovány i v moderní formě SMS půjček. Žádost se podává pomocí jedné SMSky. A peníze vám většinou pak donese obchodní zástupce nebankovní společnosti. Lidé si tuto SMS Finskou půjčku v poslední době opravdu hodně oblíbily.