Rychlá půjčka na účet se postupně stále více rozšiřuje. Stále častěji se však také žádá o tuto půjčku přes internet.

K čemu je rychlá půjčka

Rychlá půjčka je většinou určena pro lidi, kteří si potřebují peníze půjčit hodně rychle a nemají čas čekat až bude vyplacena klasická půjčka. Tito lidé často potřebují něco rychle zaplatit nebo naopak něco rychle koupit. Většinou je to koncipované tak, že jsou to neúčelové půjčky a to znamená, že peníze pak můžete utratit doslova za cokoliv.

Žádost většinou přes internet

Rychlá půjčka na účet je většinou dnes dělaná takovým způsobem, že si o tuto půjčku můžete požádat přes internet. Jednotlivé společnosti mají svoje webové stránky na kterých mají formulář s žádosti o tuto půjčku. Žádost je tedy velmi jednoduchá a opravdu to mají dělané takovým způsobem, aby to opravdu zvládl úplně každý. Často však umožnují i podání žádosti přes klasický telefon nebo přes mobilní spojení.

Často bez registru i potvzení o příjmu

Rychlá půjčka na účet je často poskytována nebankovními společnostmi bez toho, aniž by prověřovaly váš registr dlužníků. To znamená, že tyto půjčky jsou i pro lidi, kteří mají nějaký ten záznam v registru dlužníků. U většiny společnosti nemusíte ani nijak dokazovat jak vysoké byly vaše příjmy. Nebudou po váš požadovat žádné potvzení o výši příjmů.

Různé výše půjček

Rychlá půjčka na účet je poskytována v různých vyšších. Je to podle druhy společnosti. U malých nebankovních společnosti jsou často spíše hodně malé půjčky, tedy 3000 Kč, 4000, maximálně tak 6000 Kč. U větších nebankovních společností se pak můžete setkávat s čáskami 7000 Kč a maximálně tak 13000 Kč. U některých společností je možná požádat až o částku 20000 Kč.