Rychlá půjčka je určena pro lidi, kteří potřebují peníze opravdu rychle. V samotném článku se můžete dozvědět více informací o rychlých půjčkách či úvěrech.

Na co lidé potřebují rychlé půjčky ?

Rychlá půjčka se využívá zejména v případech, kdy potřebujeme něco rychle zaplatit. Může se jednat například o nečakanou exukuci, kterou musíme rychle zaplatit aby jsme nepřišly o svůj majetek. Rychlá půjčka přijde vhod také ve chvíli, když se nám rozbije pračka nebo lednička a my nemáme vytvořenou finanční rezervu a musíme si proto na tyto spotřebiče rychle někde půjčit.

Bankovní či nebankovní rychlá půjčka ?

U bank většinou trvá zařízení půjčky nějakou dobu, protože je třeba vyplnit několik formulářů a hlavně si musíte obstarat potvrzení o výši vašich příjmy. Banka tedy také poskytuje různé rychlé půjčky, ale opravdu rychlé půjčky do 24 hodin poskytují hlavně různé nebankovní společnosti. Tam můžete čekat že již do 24 hodin od podání vaší žádosti budete mít peníze opravdu v ruce a můžete je použít na vaše potřeby.

SMS rychlá půjčka

V poslední době je jako rychlá půjčka využívaná SMS půjčka. Můžete si poslat žádost přes internet, nebo můžete vyplnit formulář níže. Můžete žádat až o 10 000 Kč, nový klienti však mohou žádat maximálně o částku 1 000 Kč a půjčka jim bude zaslána poštovní poukázkou, aby byla prověřena jejich totožnost.

Žádost o SMS půjčku Ferratum:

Klasická rychlá půjčka

Pokud vás láká spíše klasická rychlá půjčka, tak si zajděte na pobočku nějaké nebankovní společnosti, kde vám tuto půjčku rádi poskytnou. Vždy ale dobře vybírejte u které nebankovní společnosti si vezmete rychlou půjčku. Podmínky jednotlivých nebankovních společností se mohou hodně lišit, takže je třeba důkladně vybírat nebankovní společnost.