Splácíte několik půjček najednou a přidává vám, že platíte příliš mnoho? Nemůžete se ve svých půjčkách vyznat a stává se vám, že zapomenete něco zaplatit? Chcete mít o svých půjčkách dokonalý přehled? Líbilo by se vám, kdybyste mohli na splácení ušetřit? Pokud ano, potom nad svým počínáním přemýšlejte. Víte vůbec, že si můžete nechat provést sloučení půjček? Poradíme vám, jak na to. Výhod ze sloučení půjček plyne hned několik…

Sloučení půjček je možné pro každého

Sloučení půjček

Sloučení půjček

Sloučení půjček je speciální bankovní služba, která i vám může výrazně ušetřit finance. Nejvhodnější je sloučení půjček pro ty, kdo splácí tři a více různých půjček. Pokud totiž splácíte více půjček u jedné nebo více bank, vždy v ní platíte úroky a třeba i poplatky za vedení účtu apod. Sloučením půjček do jedné se tomuto vyhnete. Navíc se už nebudete muset starat o to, kdy musíte jakou splátku odeslat.

Jak sloučení půjček funguje?

Sloučení půjček znamená, že budete své půjčky konsolidovat – neboli slučovat do jedné. V tom je tajemství celého úspěchu. Dojde k tomu, že všechny své půjčky přesunete vlastně do jedné banky. Platit tedy budete pouze jednu splátku měsíčně. Tímto krokem můžete ušetřit i tisíce, protože platit budete jen jeden úrok. Jak jednoduché, že?

Na co si dát pozor?

Pokud se pro sloučení půjček rozhodnete, dobře si prostudujte podmínky banky, u které chcete sloučení provést. Nabídky jednotlivých českých bank se totiž dost výrazně liší. Vše si nechte vypočítat a rozhodněte se na základě pro vás nejvýhodnější nabídky. Zajímavým řešením konsolidace půjček je americká hypotéka. S ní totiž můžete hradit cokoliv. Není nutné z peněž financovat jen bydlení. Použít ji tedy můžete ke splacení půjček a zbylé peníze si nechat a postupně je splácet. V současné době je možné využít i poměrně výhodného refinancování americké hypotéky.