SMS půjčka bez registračního poplatku je klasická SMS půjčka u které nemusíte platit žádné zbytečný registrační poplatek, které vás stojí zbytečně peníze.

SMS úvěry

SMS půjčky mají svůj původ na Severu evropy, vznikly až v dalekém Finsku. Od svého vzniku prodělaly velký rozvoj a dnes je tento typ půjček rozšířen téměř do celého světa. Na začátku se o ně žádalo pouze přes SMSku, dnes už můžete využít i online formulář na webových stránkách. To je rychlejší a asi i více pohodlné. Ale stále dost lidí volít klasické SMSky.

Neplaťe žádné různé registrační poplatky předem atd.

V poslední době se našlo docela dost podvodných nebankovních společností, které z lidí pouze tahaly různé registrační poplatky či poplatek za ověření půjčky a ve finále jim prostě vůbec žádnou půjčku neposkytly. Pouze jim napsaly, že jim půjčku neschválily a poplatek propadá. Většinou to měly dobře smluvně ošetřeno, takže se proti tomu nedalo bránit.

SMS půjčka 1000 Kč, 2000 Kč či 4000 Kč

SMS půjčka je společnostmi poskytována v různých vyšších. Většinou to začíná již na malé částce 500 Kč. Pokračuje to dále částkami 1000 Kč, 2000 Kč, 3000 Kč, 4000 Kč a 5000 Kč. Někdy to mohou být i větší částky třeba 8000 Kč či 9000 Kč. Maximem je většinou částka okolo 15 000 Kč. Ale to má každá nebankovní společnost nastavené trošku jinak.

Podmínky těchto půjček

Podmínky těchto půjček přes SMS nebývají pro klienty moc výhodné. Za každých půjčených 1000 Kč zaplatí úrok 200 Kč. Navíc peníze musí většinou vrátit již do 15 nebo 21 dní. Což je opravdu hodně krátká doba. Je to myšleno jako půjčka před výplatou. SMS půjčky jsou poskytovány bez ověrování registru dlužníků a nechtějí vidět ani výši vašich příjmů za zaměstnání či podnikání.