Bleskově rychlá, srozumitelná a jednoduchá, že si ani nevšimnete, že ji vůbec vyřizujete. Taková je tato Ferratum půjčka, která je vymyšlena především pro klienty, kteří potřebují v co nejkrtaší době obdržet menší finanční obnos na svůj účet. Pro případy, kdy klientovi např. ještě nedorazila výplata a on potřebuje zaplatit odtah auta, či last minute letenky na cestu k moři. Rychlost vyřízení není ovšem jedinou předností, kterou disponuje tato půjčka Ferratum. Jaké jsou její další silné stránky?

Jedná se jednoznačně o pohodlnost jejího vyřízení. Nebudete muset docházet na bankovní pobočku, tam si nechat vyjet pořadové číslo a pak čekat než vás sami zavolají na řadu a poté ještě zdlouhavě domlouvat s poradcem podmínky půjčky a podepisovat nemálo papírů. Rovněž ani ručitele na tuto menší částku (500 – 12 000 korun) nebudete muset s Ferratum půjčkou shánět, stejně jako nikdo nebude nahlížet do vašeho bankovního registru.

Rychle a efektivně z pohodlí vašeho domova

O půjčení potřebných financí si můžete zažádat přímo z domova, nebo z jakéhokoliv jiného místa s připojením k internetu. Jediné, co budete potřebovat udělat, je vyplnit online formulář (tato činnost zabere přibližně dvě minuty), poté potvrdit vaši žádost a už jen očekávat příchod peněz na váš účet. U první půjčky Ferratum se tak stane do tří dnů, u každé další do druhého dne a v případě, že máte účet u některé z těchto čtyř bank (Česká spořitelna, GE Money bank, Komerční banka, ČSOB), dostanete finance do deseti minut.

Doba splatnosti, kterou tato sms půjčka Ferratum má, se pohybuje v rozmezí 15 a 30 dní (čím více peněz si půjčíte, tím delší dobu splatnosti dostanete). Pokud se ovšem ocitnete ve špatné finanční situaci a nebudete moci úvěr splatit v dohodnuté době, můžete si dobu splatnosti prodloužit o 15 dní zasláním jedné SMS zprávy. Takto můžete učinit dokonce třikrát.