SMS půjčka pro ženy je nebankovní půjčka určená nejen pro ženy. V článku se dozvíte více o SMS půjčkách pro ženy. Jsou to půjčky bez registru a také bez potrvzení o výši příjmů.

Půjčky před výplatou

Někdy nám prostě před výplatou nevyjdou peníze a tak si musíme nějaké peníze nějak půjčit. V poslední době se jako půjčka před výplatou začala používat SMS půjčka, která je velmi jednoduchá na vyřízení. Postupně se dozvíte více o SMS půjčkách.

SMS půjčky pro ženy bez registru

SMS půjčka pro ženy jsou poskytovány bez toho, aniž by byl prověřován registr dlužníků. Registr dlužníků si nechaly vytvořit banky a nebankovní společnosti, protože se tak chtěli chránit před chronickými neplatiči. Takto společnosti jednodušše zjistí, jestli jste neměli problémy se splácením dřívěšjích úvěrů. U této půjčky se však nemusíte ničeho bát, protože u ní se do registru dlužníků vůbec nedívá. Je to tedy půjčka pro lidi v registru dlužníků.

Žádost SMS půjčky pro ženy

Žádost o SMS půjčky probíhá tak, že buď zašlete SMSku ve správném tvaru do nebankovní společnosti. Nebo jednodušší variantou je vyplnit na internetových stránkách jednoduchý formulář, který slouží zároveň jako žádost o tuto oblíbenou SMS půjčku.

Jak je vyplácena tato půjčka ?

Novým klientům jsou peníze u první půjčky posílané pomocí poštovní složenky. Nebankovní společnosti to dělají proto, aby si ověřily vaší identitu. Pokud si budete půjčovat příště tak už vám budou zasílat peníze přímo na váš bankovní účet. Peníze si pak můžete vybrat třeba v bankomatu nebo v bance na přepážce.