Nejen pro skvělou finanční situaci, ale také pro těžké finanční období přináší GE Money bank velmi výhodné produkty pro každého z vás. Rozhodněte se pro bankovní instituci, která svému poslání rozumí a neustále pro své klienty přináší horké novinky v oblasti bankovnictví na české půdě. Zařaďte se také vy do skupiny spokojených zákazníků a těšte se z následujících výhod.

Osobní běžné účty právě pro vás

Ať už potřebujete pro sebe nebo pro jakéhokoli člena rodiny zřídit osobní účty, můžete se obrátit na specialistu, který je léty prověřený. Ano, Ge Money Bank je tou správnou volbou!

Bankéři vám po sdělení vašich požadavků zřídí účet přesně na míru. Každý z klientů má individuální požadavky a právě tento fakt je jasným znamením o tom, že je třeba nastavit podmínky pro daného uživatele odlišně a co nejlépe. Ušetřete za zbytečné bankovní poplatky a zapomeňte na závratné cifry při výběrech z bankomatu nebo při jiných platebních možnostech. Nechejte se rozmazlit neomezeným výběrem z oficiálních bankomatů Ge Money Bank.

Jak na to?

Také osobní půjčky jsou u výše jmenované banky výhodné a jejich zřízení je opravdu velmi jednoduché. Postačí vyplnit formulář a bankéři se vám v požadovanou hodinu ozvou, abyste se domluvili na podrobnostech. V případě, že vám právě shází peníze na cokoli? Vsaďte na osobní půjčky!

Kreditní karty pro všechny milovníky nákupů

Právě kreditka od Ge Money bank vám jistojistě zvedne náladu. Nejen, že si nakoupíte potřebné zboží, ale také díky programu Bene + dostanete část utracených peněz nazpátek. Prostě nakupování vás začne bavit. Pokud náhodou nebudete mít dostatek financí, můžete čerpat do mínusu.