Velmi rychlá půjčka ještě dnes je rychlá nebankovní půjčky, která je poskytována ještě ten týž den, kdy jste si o tuto půjčku požádaly. Článek slouží k bližšímu rozebrání této půjčky.

Co je to velmi rychlá půjčka ještě dnes?

Velmi rychlá půjčka ještě dnes je jedním z druhů rychlých nebankovních půjček. Tyto rychlé nebankovní půjčky jsou poskytovány společnostmi a firmami, které působí v Českém nebankovním sektoru. Poskytují těchto půjček je velmi rychlé, kde dostanete peníze ještě dnes. Proto také bývá tato půjčka pro hodně lidí lákavá, že mohou tak rychle získat peníze.

Výplata v hotovosti na ruku

Velmi rychlá půjčka ještě dnes musí být poskytnuta opravdu hodně rychle a tak v tomto případě nemohou nebankovní společnosti využít klasické bankovní převody. Je to tím, že bankovní převod může trvat i dva dny a to by pak půjčku prostě zdrželo. Proto u této půjčky nebankovní společnosti nenabízejí zaslání peněz na bankovní účet. Téměř vždy volí výplatu peněz v hotovosti přímo na ruku. Většinou to tak vyhovuje i drahé straně.

Často bez potvrzování příjmů a bez prověření registru

Velmi rychlá půjčka ještě dnes u nebankovní firem velmi často poskytovaná takovým způsobem, že nemusíte vůbec prokazovat, jak vysoké jsou vaše příjmy. V některých případech se dokonce nechtějí dívat ani do registru dlužníků. Ale to je zase spíše u těch malých nebankovních společností. Většina nebankovních společností si registr dlužníků prověřuje.

Velmi rychlá půjčka ještě dnes a její podmínky

Velmi rychlá půjčka ještě dnes je často velmi malá půjčka třeba ve výši 1000 Kč, 1500 Kč nebo 2000 Kč. Některé společnosti nabízejí pak půjčky od 2500 Kč do 5500 Kč. Úroky jsou většinou dosti vysoké a RPSN se šplhá opravdu hodně. Navíc u těchto půjček platí, že je často musíte hodně rychle vrátit. Často třeba do 1 měsíc nebo do 3 týdnů. To má každá společnost jinak. Nejsou to výhodné půjčky.